wz
Červený Kostelec

Rozlosování soutěží východočeského oblastního přeboru - podzim 2013

Čutk Domácí Hosté Hodina Družstvo Rozh.- výsl. Kolo

30.08.2013 - pátek

POHOTOVOST:

1801 Sokol Krčín A - Sokol Krčín B 17.00 Dorostenky 21 : 6 (11 : 2)
1
2001 Sokol Krčín A - Sokol Krčín B 16.00 Starší žákyně 25 : 5 (11 : 2)
1
2201 Sokol Krčín A - Sokol Krčín B 15.00 Mladší žákyně 18 : 3 (10 : 2)
1

07.09.2013 - sobota

POHOTOVOST:

1207 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 8.00 Starší žáci 14 : 10 ( 8 : 6)
1
1208 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 10.00 Starší žáci 17 : 7 ( 8 : 5)
2
1209 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 9.00 Starší žáci 9 : 18 ( 7 : 7)
3
2210 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín A 8.00 Mladší žákyně 4 : 13 ( 2 : 6)
8
2015 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín A 9.05 Starší žákyně 12 : 17 ( 6 : 11)
8
1815 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín A 10.15 Dorostenky 18 : 19 (11 : 11)
8
2016 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín B 11.30 Starší žákyně 21 : 7 (11 : 6)
8
2211 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín B 12.45 Mladší žákyně 15 : 2 ( 6 : 0)
8
1816 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín B 13.50 Dorostenky 25 : 10 (12 : 3)
8

08.09.2013 - neděle

POHOTOVOST:

2020 HK Hlinsko v Čechách - TJ S. Opatovice n. L. 10.00 Starší žákyně 14 : 17 ( 8 : 9)
10
1820 HK Hlinsko v Čechách - TJ S. Opatovice n. L. 11.10 Dorostenky 7 : 32 ( 4 : 18)
10
2208 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 8.00 Mladší žákyně 17 : 6 (10 : 1)
7

14.09.2013 - sobota

POHOTOVOST:

2012 Sokol Dobruška - HK Hlinsko v Čechách 9.00 Starší žákyně 15 : 11 ( 4 : 5)
6
1812 Sokol Dobruška - HK Hlinsko v Čechách 10.40 Dorostenky 11 : 14 ( 6 : 5)
6
1606 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. 10.15 Ženy 14 : 12 ( 5 : 4)
3
1411 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 11.45 Mladší žáci 19 : 13 (11 : 7)
9
811 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. B 13.00 Muži 16 : 14 (10 : 9)
9
1206 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 14.30 Starší žáci 16 : 20 (12 : 10)
9

15.09.2013 - neděle

POHOTOVOST:

1605 HK Hlinsko v Čechách B - TJ Červený Kostelec 10.00 Ženy 25 : 6 (14 : 4)
3
1003 Sokol Dobruška - TJ Lázně Bělohrad 9.00 Dorostenci 11 : 25 ( 6 : 15)
5
1406 Sokol Dobruška - TJ Lázně Bělohrad 10.15 Mladší žáci 16 : 9 ( 8 : 5)
5
806 Sokol Dobruška B - TJ Lázně Bělohrad 11.20 Muži 15 : 19 ( 8 : 11)
5
2013 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 8.00 Starší žákyně 11 : 5 ( 5 : 0)
7
2209 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška 9.10 Mladší žákyně 5 : 7 ( 1 : 3)
7
1813 Sokol Krčín A - Sokol Dobruška 10.20 Dorostenky 29 : 10 (14 : 7)
7
1612 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška B 11.40 Ženy 18 : 16 ( 7 : 9)
2

21.09.2013 - sobota

POHOTOVOST:

2204 Sokol Krčín A - TJ S. Opatovice n. L. 8.00 Mladší žákyně 14 : 1 ( 5 : 0)
3
2005 Sokol Krčín A - TJ S. Opatovice n. L. 9.05 Starší žákyně 25 : 9 (13 : 4)
3
1805 Sokol Krčín A - TJ S. Opatovice n. L. 10.15 Dorostenky 17 : 16 ( 9 : 8)
3
2006 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. 11.30 Starší žákyně 8 : 18 ( 5 : 10)
3
2205 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. 12.45 Mladší žákyně 1 : 3 ( 0 : 0)
3
1806 Sokol Krčín B - TJ S. Opatovice n. L. 13.50 Dorostenky 13 : 22 ( 7 : 9)
3
1405 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín 9.00 Mladší žáci 10 : 13 ( 5 : 5)
4
805 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Krčín B 10.10 Muži 14 : 14 ( 7 : 6)
4
1203 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín 11.30 Starší žáci 14 : 12 ( 7 : 3)
4

22.09.2013 - neděle

POHOTOVOST:

2003 Sokol Dobruška - Sokol Krčín A 8.00 Starší žákyně 5 : 15 ( 1 : 8)
2
2203 Sokol Dobruška - Sokol Krčín B 9.10 Mladší žákyně 14 : 14 ( 4 : 4)
2
1804 Sokol Dobruška - Sokol Krčín B 10.20 Dorostenky 10 : 15 ( 5 : 8)
2
1409 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad 8.00 Mladší žáci 28 : 1 (14 : 0)
8
809 TJ S. Opatovice n. L. B - TJ Lázně Bělohrad 9.05 Muži 24 : 15 (10 : 5)
8

28.09.2013 - sobota

POHOTOVOST:

1202 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 8.00 Starší žáci 15 : 6 ( 8 : 1)
3
804 Sokol Dobruška B - Sokol Krčín B 9.10 Muži 14 : 18 ( 2 : 9)
3
1404 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 10.30 Mladší žáci 4 : 24 ( 3 : 14)
3
1002 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 11.50 Dorostenci 6 : 26 ( 2 : 14)
3
2018 Sokol Krčín A - HK Hlinsko v Čechách 8.30 Starší žákyně 30 : 4 (14 : 3)
9
1818 Sokol Krčín A - HK Hlinsko v Čechách 9.40 Dorostenky 33 : 13 (18 : 8)
9
1607 Sokol Krčín B - HK Hlinsko v Čechách B 10.50 Ženy 22 : 22 (10 : 7)
4
2019 Sokol Krčín B - HK Hlinsko v Čechách 12.10 Starší žákyně 18 : 13 ( 8 : 9)
9
1819 Sokol Krčín B - HK Hlinsko v Čechách 13.15 Dorostenky 22 : 22 (12 : 9)
9

29.09.2013 - neděle

POHOTOVOST:

2202 Sokol Dobruška - Sokol Krčín A 8.00 Mladší žákyně 1 : 30 ( 0 : 15)
2
1004 Sokol Krčín - TJ Lázně Bělohrad 12.30 Dorostenci 10 : 0 ( 5 : 0)
6
1407 Sokol Krčín - TJ Lázně Bělohrad 13.45 Mladší žáci 22 : 4 (13 : 3)
6
807 Sokol Krčín B - TJ Lázně Bělohrad 15.00 Muži 32 : 24 (17 : 13)
6
1609 SPORT KLUB Náchod - Sokol Krčín B 13.30 Ženy 24 : 19 (13 : 9)
5
1615 TJ Červený Kostelec - Sokol Dobruška B 12.00 Ženy 15:21 (8:10)
1

04.10.2013 - pátek

POHOTOVOST:

1811 Sokol Krčín B - Sokol Krčín A 0.00 Dorostenky 9 : 33 ( 3 : 15)
6
2011 Sokol Krčín B - Sokol Krčín A 0.00 Starší žákyně 5 : 24 ( 1 : 13)
6
2207 Sokol Krčín B - Sokol Krčín A 0.00 Mladší žákyně 2 : 17 ( 1 : 8)
6

05.10.2013 - sobota

POHOTOVOST:

1803 Sokol Dobruška - Sokol Krčín A 8.00 Dorostenky 11 : 18 ( 5 : 10)
2
2004 Sokol Dobruška - Sokol Krčín B 14.00 Starší žákyně 15 : 8 (10 : 5)
2

06.10.2013 - neděle

POHOTOVOST:

2017 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 9.00 Starší žákyně 22 : 14 ( 8 : 5)
9
2212 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 10.10 Mladší žákyně 6 : 8 ( 3 : 4)
9
1817 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 11.15 Dorostenky 28 : 17 (17 : 8)
9
1601 TJ S. Opatovice n. L. - SPORT KLUB Náchod 13.00 Ženy 21 : 25 ( 9 : 14)
1

12.10.2013 - sobota

POHOTOVOST:

1408 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 11.30 Mladší žáci 14 : 17 ( 6 : 10)
7
808 Sokol Dobruška B - TJ S. Opatovice n. L. B 10.10 Muži 12 : 15 ( 6 : 7)
7
1204 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 9.00 Starší žáci 12 : 9 ( 7 : 2)
7
2014 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška 14.00 Starší žákyně 0 : 15 ( 0 : 6)
7
1814 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška 15.15 Dorostenky 33 : 20 (12 : 13)
7
1001 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín 9.00 Dorostenci 18 : 23 ( 5 : 12)
1
1401 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín 10.15 Mladší žáci Petr
1
801 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín B 11.30 Muži 17 : 17 (12 : 8)
1
1810 TJ S. Opatovice n. L. - HK Hlinsko v Čechách 9.00 Dorostenky 28 : 17 (15 : 8)
5
2010 TJ S. Opatovice n. L. - HK Hlinsko v Čechách 10.15 Starší žákyně 15 : 8 ( 6 : 5)
5
1610 TJ S. Opatovice n. L. - HK Hlinsko v Čechách B 11.30 Ženy 23 : 19 (13 : 11)
5

13.10.2013 - neděle

POHOTOVOST:

2002 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Dobruška 8.30 Starší žákyně 13 : 15 ( 4 : 8)
1
1802 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Dobruška 9.40 Dorostenky 21 : 15 (10 : 9)
1
1611 HK Hlinsko v Čechách B - Sokol Dobruška B 11.00 Ženy 21 : 19 (11 : 8)
1
1414 Sokol Dobruška - Sokol Krčín 0.00 Mladší žáci 6 : 16 ( 5 : 10)
3
1416 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 0.00 Mladší žáci 3 : 15 ( 2 : 6)
5
1418 Sokol Krčín - TJ S. Opatovice n. L. 0.00 Mladší žáci 10 : 7 ( 7 : 3)
1
1602 Sokol Krčín B - TJ Červený Kostelec 10.00 Ženy 19 : 14 (8 : 6) 1
1413 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška 0.00 Mladší žáci 3 : 10 ( 1 : 4)
2
1417 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Krčín 0.00 Mladší žáci 1 : 11 ( 1 : 6)
6
1415 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad 0.00 Mladší žáci 11 : 0 ( 7 : 0)
4

19.10.2013 - sobota

POHOTOVOST:

1614 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška B 9.30 Ženy 23 : 19 (12 : 9)
4
1604 HK Hlinsko v Čechách B - SPORT KLUB Náchod 11.00 Ženy 22 : 24 (10 : 14)
2
1205 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 8.00 Starší žáci 9 : 16 ( 6 : 9)
8
810 Sokol Krčín B - Sokol Dobruška B 9.10 Muži 25 : 17 (11 : 7)
8
1410 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 10.30 Mladší žáci 25 : 10 (14 : 3)
8
1005 Sokol Krčín - Sokol Dobruška 11.50 Dorostenci 28 : 12 (15 : 4)
8

20.10.2013 - neděle

POHOTOVOST:

1808 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín A 8.00 Dorostenky 19 : 32 (12 : 16)
4
2008 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín A 9.10 Starší žákyně 16 : 29 ( 6 : 19)
4
1809 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín B 10.15 Dorostenky 15 : 18 ( 5 : 9)
4
2009 HK Hlinsko v Čechách - Sokol Krčín B 11.30 Starší žákyně 10 : 5 ( 5 : 2)
4
1403 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n. L. 9.00 Mladší žáci 7 : 20 ( 3 : 8)
3
803 TJ Lázně Bělohrad - TJ S. Opatovice n. L. B 10.15 Muži 26 : 16 (11 : 9)
3
1603 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec 13.30 Ženy 20 : 14 (11 : 6)
2

26.10.2013 - sobota

POHOTOVOST:

2007 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 10.45 Starší žákyně 12 : 14 ( 7 : 6)
4
2206 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 11.55 Mladší žákyně 14 : 9 ( 7 : 5)
4
1807 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L. 13.10 Dorostenky 3 : 29 ( 1 : 15)
4
1201 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 9.00 Starší žáci 12 : 13 ( 6 : 6)
2
802 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Dobruška B 10.10 Muži 21 : 11 ( 7 : 4)
2
1402 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 11.30 Mladší žáci 14 : 2 ( 6 : 2)
2

27.10.2013 - neděle

POHOTOVOST:

1608 TJ Červený Kostelec - SPORT KLUB Náchod 10.00 Ženy 7 : 20 (5 : 12)
4
1006 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška 8.30 Dorostenci 22 : 8 (14 : 3)
10
1412 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška 9.50 Mladší žáci 4 : 5 ( 3 : 3)
10
812 TJ Lázně Bělohrad - Sokol Dobruška B 11.00 Muži 26 : 24 (14 : 12)
10

03.11.2013 - neděle

POHOTOVOST:

1613 SPORT KLUB Náchod - Sokol Dobruška B 10.00 Ženy 18 : 16 ( 9 : 9)
3