wz
Červený Kostelec

Oddíl národní házené v Červeném Kostelci - aktuality

  • Turnaj žen - neděle 10.3.2013
  • Turnaj žen - neděle 24.2.2013
  • ZHP st. žáků VčO 2012/13 – 17.2.2013
  • ZHP st. žáků VčO 2012/13 – 27.1.2013
  • Turnaj žen nad 30 let - sobota 5.1.2013
  • Turnaj žen - neděle 11.3.2012
  • ZHPM starších žákyň – neděle 19.2.2012
  • ZHPM starších žáků - neděle 5.2.2012
  • Turnaj žen - neděle 29.1.2012 Náchod
  • ZHPM dorostenek – sobota 28.1.2012
  • ZHPM dorostenců – neděle 15.1.2012
  • Turnaj žen nad 30 let - sobota 7.1.2012
  • ZHPM starších žáků VčO 2011/12 - sobota 3.12.2011
  • Turnaj žen - Miroslav, sobota 21.5.2011
  • Turnaj žen - neděle 13.3.2011
  • Oddílový trojturnaj - sobota 5.3.2011
  • ZHPM starších žákyň VčO 2010/11 - sobota 26.2.2011
  • ZHPM dorostenců VčO 2010/11 - neděle 13.2.2011
  • ZHPM mladších žáků VčO 2010/11 - neděle 13.2.2011
  • ZHPM starších žáků VčO 2010/11 - neděle 6.2.2011
  • ZHPM dorostenek VčO 2010/11 - neděle 6.2.2011
  • Turnaj žen v hale SK Rubena Náchod - neděle 30.1.2011
  • ZHPM dorostenců VčO 2010/11 – 15.1.2011, Lázně Bělohrad
  • ZHPM dorostenek VčO 2010/11 - neděle 9.1.2011, Červený Kostelec
  • ZHPM st. žákyň VčO 2010/11 - neděle 9.1.2011, Červený Kostelec
  • Turnaj žen nad 30 let - sobota 8.1.2011, Červený Kostelec
  • zajímavosti r. 2010
  • zajímavosti r. 2009
  • zajímavosti r. 2008
  • zajímavosti r. 2007
  • zajímavosti r. 2006
  • zajímavosti r. 2005
  • zajímavosti r. 2004
  • zajímavosti r. 2003
  • zajímavosti r. 2002
  • zajímavosti r. 2001
  • zajímavosti r. 2000

  • Turnaj žen ve Sportovní hale Červený Kostelec - neděle 10.3.2011

    (hrací doba 1 x 22 min)
    
    Výsledky :	Č. Kostelec	- Sokol Bakov n/J	16 : 12
    				- Sokol Opatovice n/L	12 :  6			
    				- Jiskra Raspenava	13 :  8		
    				- Sokol Krčín		10 :  8
    				- Sokol Podlázky	 7 :  7 
    
    Sestava :	Br. -	B. Štěpánová, P. Hrušková
    		Ob.-	K. Kinclová, K. Šimůnková, L. Havlíková, V. Hůlková
    		Út. -	V. Rosová, I. Rosová, N. Demjanovičová, H. Podhajská
    
    Branky :	V. Rosová	24			
    		I. Rosová	19
    		H. Podhajská	15
    
    Konečná tabulka turnaje :	1. TJ Červený Kostelec		58 : 41	9 bodů
    				2. Sokol Krčín		        50 : 36	8 bodů
    				3. Sokol Podlázky		39 : 34	6 bodů
    				4. Sokol Bakov n/J	        57 : 53	4 body					
    				5. TJ S. Opatovice n/L	        35 : 49	3 body
    				6. Jiskra Raspenava	        33 : 59	0 bodů 
    				
    Rozpis a výsledky zde.
    

    Turnaj žen v hale SK Rubena Náchod - neděle 24.2.2013

    (2 základní skupiny, pak 2 skupiny o pořadí)
    
    Výsledky :	Č. Kostelec	- Draken Brno	 	4 :  4
    				- Sokol Bakov n/J	5 :  6			
    				- Sokol Tymákov A	4 : 10		
    				- TJ Avia Čakovice	9 :  3
    				- KNH MS Brno		9 : 10
    
    Sestava :	Br. -	B. Štěpánová
    		Ob.-	K. Kinclová, K. Šimůnková, L. Havlíková, V. Hůlková
    		Út. -	V. Rosová, H. Podhajská, N. Demjanovičová, I. Rosová
    
    Branky : 	I. Rosová	21
    		V. Rosová	 7
    		N. Demjanovičová 2
    		H. Podhajská	 1
    			
    Konečná tabulka turnaje :	1. Sokol Tymákov A
    				2. SK Rubena Náchod		
    				3. Sokol Tymákov B	
    				4. Sokol Bakov n/J		
    				5. Draken Brno		
    				6. TJ Červený Kostelec	
    				7. TJ Avia Čakovice
    				8. KNH MS Brno

    Výsledky 2. kolo – ZHP st. žáků VčO 2012/13 – 17.2.2013 Červený Kostelec

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín			10 : 20    (6 : 11) 
    				-  Sokol Dobruška		12 : 16	   (7 :  8)
    				-  Sokol Bakov n/J      	16 : 15	   (7 :  9)
    Sestava:	Br.-	T. Čírtek, E. Coblová
    		Ob.-	D. Frank, M. Špelda, J. Novák
    		Út.-	M. Ledvinka, D. Samek, M. Mrkos, A. Jankovičová
    Branky:		M. Ledvinka	  23
    		D. Samek	  12
    		M. Mrkos           3
    Konečná tabulka: 	1. Sokol Krčín			66 : 28	 6 bodů
    			2. Sokol Dobruška		35 : 43	 4 body
    			3. TJ Červený Kostelec		38 : 51	 2 body
    			4. Sokol Bakov n/J		29 : 46	 0 bodů
    

    Výsledky 1. kolo – ZHP st. žáků VčO 2012/13 – 27.1.2013 Červený Kostelec

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín			17 : 29    (9 : 13) 
    				-  Sokol Dobruška		14 : 21	   (8 : 11)
    				-  TJ S. Opatovice n/L A	 5 :  0	   (5 :  0)
    Sestava:	Br.-	T. Čírtek
    		Ob.-	D. Frank, L. Rosa, M. Špelda, J. Novák
    		Út.-	M. Ledvinka, D. Samek, M. Mrkos, A. Jankovičová
    Branky:		D. Samek	  13
    		M. Ledvinka	  12
    		M. Mrkos           6
    Konečná tabulka: 	1. Sokol Dobruška		46 : 33	 6 bodů
    			2. Sokol Krčín			53 : 37	 4 body
    			3. TJ Červený Kostelec		36 : 50	 2 body
    			4. TJ S. Opatovice n/L		 0 : 15	 0 bodů
    

    Turnaj žen nad 30 let ve sp. hale Červený Kostelec - sobota 5.1.2013

    Výsledky :      Č. Kostelec     - Opatovice n/L         5 :  7	(2 : 2)
                                    - Hlinsko v Č.          6 : 10	(2 : 6)                 
                                    - Dobruška              2 :  8	(0 : 2)
    Sestava :       Br. -   B. Štěpánová
                    Ob. -   K. Lukešová, L. Jankovičová, M. Mrkosová
                    Út. -   G. Žáčková, K. Šimůnková, J. Wolfová, J. Oubrechtová
    Branky :        G. Žáčková    	6                      
                    K. Šimůnková	3
                    J. Wolfová      2
    		J. Oubrechtová	2
    Konečná tabulka turnaje : 1. Dobruška                  26 : 18 	5 bodů
                              2. Opatovice n/L             22 : 16 	5 bodů
                              3. Hlinsko v Č.              23 : 25 	2 body
                              4. Červený Kostelec          13 : 25 	0 bodů
    

    Turnaj žen - neděle 11. 3. 2012 Červený Kostelec

    Turnaj žen ve Sportovní hale Červený Kostelec (hrací doba 1 x 20 min)
    
    Výsledky : Č. Kostelec  -  TJ AUTONOT Jihlava	  	  9 : 2
    			-  Sokol Opatovice n/L	 	  5 : 1			
    			-  Sokol Tymákov	          7 : 8		
    			-  Draken Brno           	  7 : 6
    			-  Sokol Krčín			 10 : 7
    			-  Sokol Podlázky		  6 : 4 
    Sestava :	Br. -	B. Štěpánová
    		Ob.-	K. Kinclová, K. Šimůnková, L. Havlíková, V. Hůlková
    		Út. -	V. Rosová, P. Hrušková, I. Rosová, N. Demjanovičová, H. Podhajská
    Branky :	V. Rosová		19			
    		I. Rosová		13
    		N. Demjanovičová	 6			
    		P. Hrušková		 3
    		H. Podhajská		 3
    
    Konečná tabulka turnaje :	
    			1. Sokol Tymákov		57 : 34	        12 bodů
    			2. TJ Červený Kostelec		44 : 28	        10 bodů
    			3. Sokol Krčín			49 : 42		7 bodů
    			4. Draken Brno			35 : 35		6 bodů					
    			5. TJ S. Opatovice n/L		41 : 39		4 body
    			6. Sokol Podlázky		32 : 44		3 body
    			7. TJ AUTONOT Jihlava		31 : 67		0 bodů
    		

    2. kolo – ZHP starších žákyň VčO 2011/12 – 19.2.2012 Červený Kostelec

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín	A	2 :   8
    				-  Sokol Krčín B	5 :   4
    				-  Sokol Dobruška	3 :   8
    				-  TJ S. Opatovice n/L	0 :  10
    				-  SK Autonot Jihlava	3 :   4
    Sestava:	Br.-	E. Coblová
    		Ob.-	L. Švorcová, K. Zezulková, K. Provazníková
    		Út.-	A. Jankovičová, V. Škodová, V. Nováková
    Branky:	V. Škodová	7
    	V. Nováková	6
    Konečná tabulka: 1. TJ S. Opatovice n/L		46 : 17		10 bodů  
    		2. Sokol Krčín	 A		48 : 24		8 bodů
    		3. Sokol Dobruška		28 : 27		6 bodů
    		4. SK Autonot Jihlava 		27 : 37		4 body
    		5. TJ Červený Kostelec		13 : 34		2 body	 
    		6. Sokol Krčín	 B		13 : 36		0 bodů
    

    2. kolo – ZHP starších žáků VčO 2011/12 – 5.2.2012 Česká Skalice

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín		 4 : 19
    				-  Sokol Dobruška	10 :  9
    				-  TJ S. Opatovice n/L	14 : 16
    Sestava:	Br.-	E. Coblová
    		Ob.-	L. Švorcová, L. Rosa, M. Špelda
    		Út.-	D. Samek, M. Ledvinka, V. Škodová
    Branky:		M. Ledvinka	15
    		V. Škodová	 7
    		D. Samek	 6
    Konečná tabulka: 	
    		1. Sokol Krčín			66 : 26		6 bodů
    		2. TJ S. Opatovice n/L 		44 : 53		4 body
    		3. TJ Červený Kostelec		28 : 44		2 body
    		4. Sokol Dobruška		24 : 39		0 bodů
    

    Neděle 29.1.2012 - Turnaj žen v hale SK Rubena Náchod

    (2 základní skupiny, pak 2 skupiny o pořadí)
    
    Výsledky :	Č. Kostelec	-	Draken Brno		 6 : 7
    				-	Sokol Bakov n/J		10 : 7			
    				-	Sokol Tymákov dor.	 2 : 6		
    				-	TJ Avia Čakovice	 9 : 3
    				-	TJ Autonot Jihlava	10 : 2
    
    Sestava :	Br. -	B. Štěpánová
    		Ob.-	K. Kinclová, K. Šimůnková, L. Havlíková, V. Hůlková
    		Út. -	V. Rosová, H. Podhajská, N. Demjanovičová, I. Rosová
    
    Branky :	I. Rosová		17
    		V. Rosová		11
    		N. Demjanovičová	 5
    		H. Podhajská		 4
    			
    Konečná tabulka turnaje :	1. Sokol Tymákov mix 
    				2. Sokol Tymákov dor.		
    				3. Sokol Bakov n/J	
    				4. SK Rubena Náchod		
    				5. Draken Brno		
    				6. TJ Červený Kostelec	
    				7. TJ Avia Čakovice
    				8. TJ Autonot Jihlava
    

    1. kolo ZHPM dorostenek VčO 2011/12 – 28.1.2012 Červený Kostelec

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín		7 :   8
    				-  Sokol Dobruška	6 :  12
    				-  TJ S. Opatovice n/L	6 :   8
    				-  Sokol Tymákov A	3 :  13
    				-  Sokol Tymákov B	5 :   5
    Sestava:	Br.-	A. Boudová
    		Ob.-	V. Hůlková, K. Nejmanová, M. Regnerová
    		Út.-	J. Štěpánová, H. Podhajská, P. Bašová
    Branky:		H. Podhajská	15
    		J. Štěpánová	11
    		P. Bašová	 1
    Konečná tabulka:	
    	1. Sokol Tymákov A		51 : 16		10 bodů
    	2. Sokol Tymákov B		30 : 30		 7 bodů
    	3. Sokol Dobruška		33 : 30		 5 bodů
    	4. TJ S. Opatovice n/L		32 : 30		 5 bodů
    	5. Sokol Krčín			25 : 47		 2 body
    	6. TJ Červený Kostelec		27 : 46		 1 bod
    

    1. kolo ZHPM dorostenců VčO 2011/12 – 15.1.2012 Červený Kostelec

    Výsledky:	Č. Kostelec	-	Sokol Krčín		 6 : 30    (2 : 16) 
    				-	Sokol Dobruška		14 : 15	   (9 :  6)
    				-	TJ S. Opatovice n/L A	12 : 23	   (5 : 11)
    Sestava:	Br.-	T. Čírtek
    		Ob.-	F. Kollert, D. Frank, D. Samek, L. Rosa, M. Špelda
    		Út.-	M. Miko, P. Jiříček, M. Ledvinka
    Branky:		P. Jiříček	16
    		M. Miko		14
    		M. Ledvinka	 2
    Konečná tabulka: 	1. Sokol Krčín			72 : 19		6 bodů
    			2. TJ S. Opatovice n/L		46 : 36		4 body
    			3. Sokol Dobruška		27 : 54		2 body
    			4. TJ Červený Kostelec		32 : 68		0 bodů	
    

    Turnaj žen nad 30 let ve sp. hale Červený Kostelec - sobota 7.1.2012

    Výsledky :      Č. Kostelec     - Opatovice n/L         3 : 8
                                    - Hlinsko v Č.          5 : 7                 
                                    - Krčín	                1 : 5         
                                    - Dobruška              4 : 8
    Sestava :       Br. -   B. Štěpánová
                    Ob. -   K. Lukešová, L. Jankovičová, M. Mrkosová
                    Út. -   G. Žáčková, P. Hrušková, K. Provazníková
    Branky :        P. Hrušková     	7                      
                    K. Provazníková 	3
                    G. Žáčková      	3
    Konečná tabulka turnaje : 1. Krčín                      26 : 15 	8 bodů
                              2. Hlinsko v Č.               29 : 25 	6 bodů
                              3. Opatovice n/L              25 : 24 	4 body
                              4. Dobruška                   26 : 27 	2 body
                              5. Červený Kostelec           13 : 28 	0 bodů
    

    Turnaj ZHPM starších žáků ve sp. hale Červený Kostelec - sobota 3.12.2011

    Výsledky :	Č. Kostelec	-	Sokol Krčín		 9 : 25  (3 : 11)
    				-	Sokol Dobruška		12 : 13  (4 : 7)
    				-	Sokol Opatovice n/L	14 : 24  (18: 13)
    Sestava :	Br. -	E. Coblová, T. Čírtek
    		Ob.-	D. Frank, M. Špelda, L. Švorcová
    		Út. -	D. Samek, M. Ledvinka, M. Mrkos, V. Škodová
    Branky :	M. Ledvinka	25			
    		D. Samek	 7
    		V. Škodová	 3			
    Konečná tabulka turnaje :
    		1. Sokol Krčín		77 : 29	6 bodů
    		2. Sokol Dobruška	35 : 51	4 body
    		2. TJ S. Opatovice n/L	51 : 56	2 body
    		3. TJ Červený Kostelec	35 : 62	0 bodů

    Turnaj starých gard žen v Miroslavi - sobota 21.5.2011

    Výsledky:	Č.Kostelec	-	Miroslav A		8 : 4	(6 : 1)
    				-	Vémyslice		5 : 4	(3 : 3)
    				-	Miroslav B		7 : 5	(5 : 1) 
    Sestava:	Br. -	R. Fantová
    		Ob.-	L. Jankovičová, L. Kramertová, E. Křečková
    		Út.-	K. Provazníková, G. Žáčková, J. Oubrechtová, L. Žáčková
    Branky:		G. Žáčková		10			
    		J. Oubrechtová		 5			
    		K. Provazníková		 5	
    
    Konečná tabulka:	1. Červený Kostelec		20 : 13	6 bodů
    			2. Miroslav B			18 : 14	4 body
    			3. Vémyslice			12 : 13	2 body
    			4. Miroslav A			11 : 21	0 bodů
    

    Turnaj žen ve Sportovní hale Červený Kostelec - neděle 13.3.2011

    Výsledky: Č. Kostelec	-	TJ Miroslav		7 : 3
    			-	Sokol Opatovice n/L	7 : 2			
    			-	Spartak Modřany		7 : 5		
    			-	Draken Brno		2 : 7
    			-	Sokol Krčín		4 : 5
    Sestava :	Br. -	B. Štěpánová
    		Ob.-	K. Lukešová, K. Kinclová, K. Šimůnková, L. Havlíková, V. Hůlková, 
    			L. Jankovičová, R. Fantová
    		Út. -	V. Rosová, P. Hrušková, I. Rosová, N. Demjanovičová, H. Podhajská
    Branky :	N. Demjanovičová	8			
    		V. Rosová		7			
    		P. Hrušková		7
    		H. Podhajská		5
    
    Konečná tabulka turnaje :	1. Sokol Krčín		42 : 28	        10 bodů
    				2. Draken Brno		24 : 19		7 bodů
    				3. TJ Červený Kostelec 	27 : 22		6 bodů
    				4. Spartak Modřany	33 : 30		5 bodů
    				5. TJ S. Opatovice n/L	24 : 38		2 body
    				6. TJ Miroslav		17 : 30		0 bodů


    Večerní oddílový trojturnaj - 5.3.2011

    SESTAVY

    Ženy:			B. Štěpánová, K. Kinclová, K. Šimůnková, L. Jankovičová, 
    			L. Havlíková, P. Hrušková, I. Rosová
    
    Rodiče a spol.:		P. Šimek st., D. Chráska, K. Novák, J. Wenzel, D. Vejman,
    			P. Holá, J. Štěpánová
    
    Dorky a spol.:		V. Hůlková, N. Demjanovičová, V. Linhartová, A. Boudová,
    			H. Podhajská, J. Škoda, Z. Drozd, M. Kováčik 
    
    Žáci:			P. Janoušek, J. Vlček, F. Kollert, M. Miko, M. Mošna, D. Frank,
    			D. Samek, P. Šimek ml.

    2. kolo ZHPM starších žákyň VčO 2010/11 – 26.2.2011 Česká Skalice

    Výsledky :	Č. Kostelec	- Sokol Krčín B		11 : 12  
    				- Sokol Dobruška	 8 :  7  
    				- Sokol Krčín A		 3 : 18  
    				- Sokol Opatovice n/L	 2 : 24  
    Sestava :	Br. -	E. Coblová
    	Ob.-	L. Švorcová, K. Hančilová, K. Benešová
    	Út. -	K. Zezulková, V. Nováková, V. Žďárská, V. Škodová, A. Jankovičová
    Branky :	V. Nováková	16
    		L. Švorcová	 4
    		K. Zezulková	 3
    		A. Jankovičová	 1	
    Konečná tabulka turnaje :
    1. TJ S. Opatovice n/L		84 : 10		8 bodů
    2. Sokol Krčín A		50 : 32		6 bodů
    3. Sokol Krčín B		36 : 52		4 body
    4. TJ Červený Kostelec	 	24 : 61		2 body
    5. Sokol Dobruška		22 : 61		0 bodů
    

    2. kolo ZHPM dorostenců VčO 2010/11 – 13.2.2011 Červený Kostelec

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín		 12 : 16  (8 : 8) 
    				-  Sokol Dobruška	 15 : 17  (6 : 8)   
    				-  TJ S. Opatovice n/L B  5 : 13  (1 : 6)
    				-  TJ Lázně Bělohrad	  5 :  0  (kontumačně)
    				-  TJ S. Opatovice n/L A  5 :  0  (kontumačně)
    				-  Sokol Podhorní Újezd	  5 :  0  (kontumačně)
    
    Sestava:	Br.-	F. Kollert
    		Ob.-	M. Bittner, D. Samek, J. Vlček
    		Út.-	P. Janoušek, M. Miko, P. Jiříček
    Branky:		M. Miko	  	19
    		P. Janoušek	 8
    		P. Jiříček       5
    Konečná tabulka:	
    1. Sokol Krčín			66 : 42		10 bodů
    2. TJ S. Opatovice n/L B	55 : 33		10 bodů
    3. Sokol Dobruška		60 : 47		10 bodů
    4. TJ Červený Kostelec 		47 : 46		 6 bodů
    5.-7. Sokol Podhorní Újezd	 0 : 20		 0 bodů
    5.-7. TJ Lázně Bělohrad		 0 : 20		 0 bodů
    5.-7. TJ S. Opatovice n/L A	 0 : 20		 0 bodů
    

    3. kolo ZHPM ml. žáků VčO 2010/11 – 13.2.2011 Červený Kostelec

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín		16 :  7
    				-  Sokol Dobruška	 8 :  9   
    				-  TJ S. Opatovice n/L	10 : 13 
    
    Sestava:	Br.-	D. Frank
    		Ob.-	M. Kollert, L. Rosa, P. Vaněk, 
    		Út.-	M. Mrkos, M. Ledvinka,  B. Kunešová, M. Špelda
    Branky:		M. Ledvinka	  21
    		M. Mrkos	  13
    Konečná tabulka:	
    1. TJ S. Opatovice n/L		35 : 25		6 bodů
    2. Sokol Dobruška		26 : 26		4 body
    3. TJ Červený Kostelec		34 : 29		2 body
    4. Sokol Krčín			24 : 39		0 bodů
    

    2. kolo – ZHP st. žáků VčO 2010/11 – 6.2.2011 Česká Skalice

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín		 8 : 26 
    				-  TJ S. Opatovice n/L	11 : 22
    				-  TJ Lázně Bělohrad	 9 : 25
    
    Sestava:	Br.-	T. Čírtek
    		Ob.-	D. Frank, M. Kollert, L. Rosa 
    		Út.-	D. Samek, M. Ledvinka, P. Janoušek
    Branky:		P. Janoušek	  20
    		D. Samek	   5
    		M. Ledvinka        3
    
    Konečná tabulka:	
    1. Sokol Krčín			54 : 31		6 bodů
    2. TJ Lázně Bělohrad		56 : 31		4 body
    3. TJ S. Opatovice n/L		38 : 41		2 body
    4. TJ Červený Kostelec 		28 : 73		0 bodů
    

    2. kolo – ZHP dorostenek VčO 2010/11 – 6.2.2011 Česká Skalice

    Výsledky :	Č. Kostelec	- Sokol Krčín		15 : 29  (8 : 15)
    				- Sokol Dobruška	12 : 19  (6 : 7)
    Sestava :	Br. -	P. Bašová
    		Ob.-	P. Holá, V. Hůlková, M. Regnerová,
    		Út. -	V. Linhartová, N. Demjanovičová, J. Štěpánová
    Branky :	N. Demjanovičová	  15
    		J. Štěpánová		  12				
    		
    Konečná tabulka turnaje :	
    1. Sokol Dobruška		33 : 25		4 body
    2. Sokol Krčín 			42 : 29		2 body
    3. TJ Červený Kostelec	 	27 : 48		0 bodů
    

    Turnaj žen v hale SK Rubena Náchod - neděle 30.1.2011

    Výsledky :	Č. Kostelec	- SK Rubena Náchod	4 : 12  (3 : 7)
    				- TJ Spartak Modřany	5 : 11  (2 : 7)			
    				- Sokol Krčín A		4 : 15  (0 : 5)		
    				- Sokol Krčín B		7 : 14  (3 : 6)
    				- HK Hlinsko v Č.	7 :  9  (3 : 5)
    
    Sestava :	Br. -	B. Štěpánová
    		Ob.-	K. Lukešová, K. Šimůnková, L. Havlíková, R. Fantová, L. Jankovičová
    		Út. -	P. Hrušková, V. Rosová, H. Podhajská, N. Demjanovičová, G. Žáčková
    
    Branky :	N. Demjanovičová	9
    		V. Rosová		9
    		P. Hrušková		5
    		H. Podhajská		4
    			
    Konečná tabulka turnaje :
    		1. TJ Spartak Modřany 		44 : 24		10 bodů
    		2. Sokol Krčín A		61 : 30		 8 bodů
    		3. SK Rubena Náchod		57 : 54		 6 bodů
    		4. Sokol Krčín B		50 : 57		 4 body
    		5. HK Hlinsko			44 : 57		 2 body
    		6. TJ Červený Kostelec		27 : 61		 0 bodů
    

    1. kolo ZHPM dorostenců VčO 2010/11 – 15.1.2011 Lázně Bělohrad

    Výsledky:	Č. Kostelec	-  Sokol Krčín			 7 :  8 
    				-  Sokol Dobruška		 5 :  0   (kontumačně) 
    				-  TJ S. Opatovice n/L A	 3 : 10
    				-  TJ Lázně Bělohrad		12 :  7
    				-  TJ S. Opatovice n/L B	 6 : 11
    				-  Sokol Podhorní Újezd		10 :  8
    
    Sestava:	Br.-	Z. Martínek
    		Ob.-	M. Bittner, M. Kollert, J. Vlček
    		Út.-	P. Janoušek, M. Miko, P. Jiříček, D. Samek
    Branky:	M. Miko	  	26
    	P. Janoušek	 6
    	P. Jiříček	 6
    Konečná tabulka:	
    	1. TJ S. Opatovice n/L B	70 : 18		12 bodů
    	2. Sokol Krčín			46 : 30		10 bodů
    	3. TJ S. Opatovice n/L A	48 : 30		8 bodů
    	4. TJ Červený Kostelec 		43 : 44		6 bodů
    	5. Sokol Podhorní Újezd		34 : 53		4 body
    	6. TJ Lázně Bělohrad		23 : 59		2 body
    	7. Sokol Dobruška		 0 : 30		0 bodů
    

    Turnaj ZHPM dorostenek ve Sp. hale Červený Kostelec - neděle 9.1.2011

    Výsledky :	Č. Kostelec	- Sokol Krčín		13 : 18  (8 : 9)
    				- Sokol Dobruška	10 : 28  (4 : 5)
    Sestava :	Br. -	P. Bašová
    		Ob.-	P. Holá, V. Hůlková, M. Regnerová, V. Linhartová, A. Boudová
    		Út. -	H. Podhajská, N. Demjanovičová, K. Zajícová, J. Štěpánová
    Branky :	J. Štěpánová		9				
    		N. Demjanovičová	7
    		H. Podhajská		7
    Konečná tabulka turnaje : 1. Sokol Dobruška	 	51 : 31	4 body
    			  2. Sokol Krčín		39 : 36	2 body
    			  3. TJ Červený Kostelec	23 : 46	0 bodů
    

    Turnaj ZHPM starších žákyň ve Sp. hale Červený Kostelec - neděle 9.1.2011

    Výsledky :	Č. Kostelec	- Sokol Krčín B		3 :  6  (1 : 2)
    				- Sokol Dobruška	9 :  8  (4 : 6)
    				- Sokol Krčín A		0 : 24  (0 : 14)
    				- Sokol Opatovice n/L	1 : 21  (1 : 10)
    Sestava :	Br. -	E. Coblová
    		Ob.-	L. Švorcová, K. Hančilová, L. Kábrtová, K. Benešová
    		Út. -	K. Zezulková, V. Nováková, V. Žďárská, V. Škodová, A. Jankovičová
    Branky :	V. Nováková	8
    		K. Zezulková	5	
    Konečná tabulka turnaje : 1. Sokol Opatovice n/L	79 : 16	8 bodů
    			  2. Sokol Krčín A		61 : 15	6 bodů
    			  3. Sokol Krčín B		23 : 44	4 body
    			  4. TJ Červený Kostelec	13 : 59	2 body
    			  5. Sokol Dobruška		21 : 63	0 bodů
    

    Turnaj žen nad 30 let ve Sp. hale Červený Kostelec - sobota 8.1.2011

    Výsledky :	Č. Kostelec	- Opatovice n/L		3 : 13  (1 : 6)
    				- Hlinsko A		5 : 12  (3 : 5)			
    				- Hlinsko B		6 : 13  (4 : 5)		
    				- Dobruška		8 : 10  (4 : 5)
    Sestava :	Br. -	R. Fantová
    		Ob. -	K. Lukešová, I. Kupská, M. Mrkosová, R. Fantová
    		Út. -	G. Žáčková, M. Vlachová, K. Macková, B. Štěpánová
    Branky :	M. Vlachová	14			
    		B. Štěpánová	5
    		G. Žáčková	3
    Konečná tabulka turnaje : 1. Hlinsko B	 		41 : 32	6 bodů
    			  2. Opatovice n/L		35 : 23	5 bodů
    			  3. Dobruška			40 : 35	5 bodů
    			  4. Hlinsko A			34 : 34	4 body
    			  5. Červený Kostelec		22 : 48	0 bodů